«Материнське серце» - документальний фільм українського режисера...»

 «Материнське поле» - документальний фыльм українського режисера Олександра Пушкіна. Це розповідь про безмежну відданість землі і повагу до людей, уміння долати будь-які труднощі і рухатися далі, прихильність сімейним цінностям і вміння впроваджувати передове — це далеко не повний перелік якостей характеру Віри Найдьонової, беззмінного керівника ДП ДГ «Асканійське» протягом 30 років. Ще за життя вона стала легендою, зумівши перетворити руїни в процвітаюче господарство, створивши умови жити гідним життям для тисяч жителів регіону.

mothers fieldr

Документальний фільм - складний багатошаровий твір. Глядач часом не розуміє, в чому полягає робота режисера, сценариста, оператора. Однак саме в документальному фільмі автори безпосередньо спілкуються з "правдою життя". І від того, як буде прочитана ця правда, які акценти будуть розставлені авторами, залежить погляд глядача на ту чи іншу проблему, ту чи іншу людину, той чи інший об'єкт, про яких знято фільм.

Документальні фільми можуть ставити перед собою різні завдання: це може бути фільм до ювілею, це може бути передвиборний фільм для показу в ефірі телеканалу, це може бути фільм, присвячений тій чи іншій соціальній проблематиці.

Основна мета проекту — донести до глядацької аудиторії соціальну значимість аграрної професії на прикладі реальної історії жінки-аграрія, хранительки та матері своїх полів. Кожен документальний фільм - унікальний насамперед по вибудованій в кадрі атмосфері, яка захоплює глядача і змушує співпереживати тому, що відбувається на екрані.

Час кризи документального кіно в Україні пройшов, сьогодні воно портібне українському глядачеві.

Проект створений за підтримки:
НААН (Національна академія аграрних наук), ІЗЗ (Інституту зрошуваного землеробства НААН), СМКУ (Союзу молодих кінематографістів України).

Над фільмом працювали:
Продюсер та режисер — Олександр Пушкін
Сценарій — Олександр Сурков
Оператори — Ігор Цвигуненко та Олексій Аль-Ватар
Режисер монтажу — Ольга Жантлєєва

 Copyright © 2016 - 2020  Союз Молодих Кінематографістів України  | ATAMAN