cyborgs

Наш кореспондент був на передпрем'єрному показі "Киборги"

4 грудня у Києві відбувся допрем’єрний показ фільму “Кіборги” режисера Ахтема Сеїтаблаєва за участі знімальної групи та акторського складу. 

 

 

“Герої не вмирають!”.
Ми чуємо це гасло вже не перший рік, але сьогодні воно стало девізом нового художнього українського фільму “Кіборги”.

Безумовно, він знятий на реальних подіях, що показують, можливо, найгучніші бої на сході України - оборону Донецького аеропорту.

На прес-конференцію були запрошені журналісти телеканалів та видавництв, які мали можливість поспілкуватися з представниками та учасниками кіно.

Були присутні: режисер - Ахтем Сеїтаблаєв, сценарист - Наталія Ворожбіт, голова Державної Агенції з питань кіно - Пилип Іллєнко, продюсер - Іванна Дядюра та актори: Макар Тихомиров (Мажор), В'ячеслав Довженко(Серпень), Андрій Ісаєнко(Субота), Роман Ясіновський (Гід), Віктор Жданов (Старий).

Зал був заповнений і це можна було передбачити, адже фільм зачіпає таку болючу тему. Однак “Кіборги” не стільки про війну, скільки про взаємовідносини між собою та про погляди людей.

Для створення фільму доклали дуже багато зусиль - відмінно підібраний акторський склад, продумані нюанси операторської роботи, взаємовідносини персонажів, локації, спецефекти, жива мова…

Більшу частину акторів ви побачите вперше, але вони настільки гармонійно ввібрали в себе персонажів, що здається, ніби і справді воювали там, у аеропорту, і грають самі себе.

Наталія Ворожбіт у інтерв'ю сказала, що намагалась передати всю правду подій, збирала спогади у людей, які пройшли через це пекло. Також Кіборги аеропорту були присутні на зйомках, щоб завжди мати можливість підказати та допомогти творцям.

“Кіборги” хоч і художній фільм, та його намагались зробити максимально правдивим, і це не можна залишити байдужим. Після перегляду весь зал плескав стоячи і якийсь час гості не могли прийти у себе, ніби зачаровані мовчали до останніх титрів.

Також творці фільму “Кіборги” та Фонд “Повернись живим” організували благодійну акцію #ЯНебайдужий! - 5 гривень з кожного квитка підуть на підтримку родин загиблих героїв.

Офіційна прем'єра фільму відбудеться саме до дня Збройних Сил України, 6 грудня.
...

Автор: Марія Юшко.

 Copyright © 2016 - 2020  Союз Молодих Кінематографістів України  | ATAMAN